Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Stargard

Wynajem sprzętu budowlanego - z wypożyczalnią sprzętu rent stargard to już nie problem! Dysponujemy szerokim wyborem sprzętu budowlanego, rusztowań, profesjonalnych narzędzi specjalistycznych, elektronarzędzi i wiele więcej, w atrakcyjnych cenach. Oferujemy transport oraz gwarantujemy fachowe doradztwo w zakresie wynajmowanego sprzętu.

 

rent.stargard.pl – Wypożyczalnia sprzętu budowlanego w Stargardzie, powstała w efekcie dynamicznego rozwoju rodzinnej, polskiej firmy o wieloletniej działalności w branży budowlanej.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór profesjonalnego sprzętu budowlanego. Oferujemy zarówno sprzęt ciężki m.in.: wynajem koparko-ładowarki na godziny, a także wynajem sprzętu budowlanego, takiego jak wkrętarkiszlifierkimłoty wyburzeniowewyrzynarki i wiele innych. Stale rozwijamy naszą ofertę, aby sprostać rosnącym wymaganiom klientów. Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem niezawodnych i sprawdzonych producentów takich jak Bosch, Metabo, Wacker Neuson, MacAllister.

Zapewniając naszym klientom poczucie komfortu i wygody, oferujemy transport sprzętu budowlanego m.in. w: Stargardzie, Szczecinie, Gryfinie, Policach, Goleniowie i Choszcznie oraz okolicznych miejscowościach. Z dbałością o szczegóły, doradzimy, odpowiemy na pytania oraz pomożemy w doborze odpowiedniego sprzętu, ściśle dopasowanego do Państwa potrzeb oraz rodzaju wykonywanych prac budowlanych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu sprzętu.

wypozyczalnia-sprzetu-stargard

Pozostańmy w kontakcie

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

KBI Sp. z o.o.

ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 60

73-110 Stargard

+48 91 577 67 95

biuro@kbi.biz.pl

NIP: 854 232 43 93

REGON: 320429698

Shopping Cart
Zamów